Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенџере шерпа ф57/53л романскa емаилирана / Tendzere serpa romanska емаилирана

1.749 ден

SKU: 151557 Категории ,
Сподели:

Опис – Емајлирано плитко тенџере Ф57/53л

Емајлирано плитко тенџере ф57/53л има пријатен декоративен изглед, и уште поважно, практичен дизајн, кој овозможува подготовка на поздрава храна, со помали количини на маснотии. Емајлирано плитка шерпа е изработено од квалитетен материјал за кој храната не се лепи. Емајлирано плитко тенџере може да се користи на сите видови шпорети, а одржувањето. Емајлирана плитка тава  е идеален избор за вас.

Карактеристики – Емајлирано плитко тенџере ф57/53л

Дијаметар: 57 см

Капацитет: 53L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тенџере шерпа ф57/53л романскa емаилирана / Tendzere serpa romanska емаилирана”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенџере шерпа ф57/53л романскa емаилирана / Tendzere serpa romanska емаилирана

1.749 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД