fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер пумпа резерва S1 Filter pumpa rezerva Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.

Термометар базен интех Termometar za bazen intex

Original price was: 200 ден.Current price is: 140 ден.

Шифра: 011231 Категории ,
Сподели:

Дали сакате лесно да ја контролирате температурата на водата на вашиот базен? Потоа, додатокот што не може да недостасува е лебдечкиот термометар Intex 29039.

Тоа ќе ви овозможи да ја држите температурата под контрола секогаш кога одите на пливање. Лебди исправено и можете да го врзете за работ на базенот за да држите се под контрола.

Спецификации

  • Димензии: 19×2,2×4,8 cm
  • Скала 0-50° C – лесно се чита
  • Температурата може да се чита и во Целзиусови и Фаренхајтови
  • Врв за врзување покрај базенот вклучен
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термометар базен интех Termometar za bazen intex

Original price was: 200 ден.Current price is: 140 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД