fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термометар за печење на месо / termometar za pecenje na meso

599 ден

SKU: 638036 Категории , Ознака:
Сподели:

Совршен за готвење, печење и професионални резултати од печењето.
Идеално за сите видови месо, живина и при печење на колачи.
Термометарот ја мери внатрешната температура на храната, оптимално идентификувана од Garzeitpunkt…

Лесно читање на точната температура на готвење

За совршено зготвени шницли и печење

Квалитетен производ од брендот Факелман…

Аналогна сонда за термометар за месо 14.1002.60.90
Опсег на температура: 0 ° C до 120 ° C
Обележана скала: Икони на животни кои покажуваат кога вашето месо е тотово за конзумација

Димензии: 12cm × 5cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термометар за печење на месо / termometar za pecenje na meso

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД