fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Традиционален Свеќник декорација на прозорци ПВЦ 7/1 Sveknik svetlecki na struja

Original price was: 450 ден.Current price is: 319 ден.

Шифра: 880391 Категории ,
Сподели:

Свеќите без пламен се чисти, лесни за одржување и не предизвикуваат неред или гужва.

Иако традиционалните свеќи можат да бидат релаксирачки, тие ја поразуваат целта доколку сте принудени да се погрижите да не оштетат или извалкаат ништо во вашиот дом.

Нема опасност од пожар од отворен пламен.

Нема топол, топење или капње восок.

LED модели можат да траат со години.

ДИМЕНЗИИ :18*14СМ

Напојување на батерии.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Традиционален Свеќник декорација на прозорци ПВЦ 7/1 Sveknik svetlecki na struja

Original price was: 450 ден.Current price is: 319 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД