fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Вентилатор – DYNAMIC / Ventilator

1.500 ден

Продадено!

SKU: 006072 Категории , ,
Сподели:
 Напон: 220V – 50Hz
 Моќност: 60W
 Димензија: 455mm
 Боја: црна
 Овој вентилатор со 3 сечила со предна метална решетка придвижува многу воздух
 Цврстата основа го оптимизира просторот на подот и го спречува превртувањето
 Лесен и пренослив, лесно е да го преместите од кујната во дневната соба или каде и да е потребно
 Без шум за спиење: Овој вентилатор е совршен за спиење. 
 Доволно висок за да се насочи кон креветот за да дува низ спалната соба за да циркулира воздух
 Создава смирувачко брчење што ги задушува надворешните звуци што го олеснува заспивањето за да можете малку да се одморите
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вентилатор – DYNAMIC / Ventilator

1.500 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД