fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вештачко цвеке во саксија Vestacko cveke vo saksija

99 ден

SKU: 806349 Категории ,
Сподели:

Симулација на природно растение Совршена пластична калап за дисплеј за бонсаи за декор на домот

Опис:
Не само што растенијата во саксии се декоративни, туку е и извонредна, така што може да го направи домот поживописен и поубав.
Оваа саксија може да ја разбие бојата на собата и да ја направи просторијата многу елегантна и убава, па може да се користи за декорација на домот и ресторанот.

Изработена од висококвалитетен пластичен материјал, оваа ѕидна закачалка е издржлива и извонредна.
Должината на типот на алое е околу 6,5 см, висината на типот на алое е околу 11 см
Вештачката вазна широко се користи во дневната соба, спалната соба, канцеларијата, ресторанот итн.

Име на ставка: Вештачко растение
Материјал: пластика

Белешки:
Поради разликата во поставките на екранот и светлината бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.
Дозволете мала разлика во димензиите поради различното рачно мерење.

Пакетот вклучува:
1 X Вештачко растение

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вештачко цвеке во саксија Vestacko cveke vo saksija

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД