fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вештачко зеленило гранко додаток Vestacko zelenilo granka dodatok

119 ден

Сподели:

-Може лесно да се стави во вашата корпа за цвеќе или вазна.
– Одлично за забави и за да се создаде слатка и енергична атмосфера.
– Идеален е за додавање природен здив на кој било десктоп, полица или простор за шалтер.
-Погоден за дневна, спална, канцеларија и сл. Со овие лажни растенија, вашиот дом исто така може да изгледа убаво и живописно.

Спецификации:
Материјал: Пластика
Должина: околу 34 см

Забелешки:
1. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 3 мм, ви благодариме.
2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на ставката. Гарантираме дека стилот е ист како што е прикажан на сликата.

Избери Модел

А, Б

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вештачко зеленило гранко додаток Vestacko zelenilo granka dodatok

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД