fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Девојка ангел керамика ДИЗАЈНИ БЕЛА/ЦРВЕНА 11X10X23 Devojka angel Original price was: 780 ден.Current price is: 579 ден.
Чизма дрво метал Cizma drvo metal Original price was: 400 ден.Current price is: 279 ден.

Војник дрвен оревокршачка Vojnik drven Orevokrsacka

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 3.049 ден.

Сподели:

Димензии (Ш) : 37cm x 3cm x 180cm

Градежен материјал : Дрво

 

Има и светло, кое се напојува од батерии

Божиќна Оревокршачка од компанијата Iliadis, во црвена боја, за да му дадете на вашиот простор луксузно и празнично чувство. Тоа е симбол на љубов, среќа и моќ што се нуди за време на Божиќ и ве „допира“ со својата магија. Се одликува со осветлување што создава прекрасна божиќна атмосфера. Напојувањето се врши со струја и е погодно за простори каде има лесен пристап до штекерот.

• Висина: 180cm
• Должина: 37cm
• Ширина: 2,5cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Војник дрвен оревокршачка Vojnik drven Orevokrsacka

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 3.049 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД