fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дедо Мраз Беж 120см Dedo Mraz bez Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.799 ден.
Ирвас полиестер црн бел Биста Irvas keramika crn bel Bista 14*10*35sm Original price was: 1.150 ден.Current price is: 739 ден.

Војник Оревокршачка Дрвена зелена Висина 21cm. Vojnik orevokrsacka

Original price was: 240 ден.Current price is: 139 ден.

Сподели:

Божиќна оревокршачка од компанијата Iliadis, во зелена боја, за да му дадете на вашиот простор луксузен и празничен чин. Тоа е симбол на љубовта, среќата и моќта што се нуди за Божиќ и ве „допира“ со својата магија. Изработен е од дрво, материјал кој дава винтиџ стил на вашата декорација, бидејќи земјените тонови на дрвото даваат чувство на топлина.

• Висина: 21cm.
• Должина: 10cm.
• Материјал: Дрво

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Војник Оревокршачка Дрвена зелена Висина 21cm. Vojnik orevokrsacka

Original price was: 240 ден.Current price is: 139 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД