fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дрвено музичко село Drven muzicki ukras selo 45*8*30sm Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.820 ден.
Скала дрвена со Дедо Мраз Skala drvena so dedo mraz Original price was: 300 ден.Current price is: 199 ден.

Воз Фигура Дрвен Зелена 7×22,5×2,8cm 4 парчиња

Original price was: 480 ден.Current price is: 299 ден.

Сподели:

Божиќен дрвен украсен воз, идеален избор за празнична декорација на сите простори, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам проекти или да го поставите на различни површини и мебел, дури и до вашата елка. Изработен е од дрво за винтиџ чувство бидејќи земјените тонови на дрвото даваат чувство на топлина.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Воз Фигура Дрвен Зелена 7×22,5×2,8cm 4 парчиња

Original price was: 480 ден.Current price is: 299 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД