fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Зајче керамика со јајце Zajce keramicko

319 ден

Има висина од 16cm, должина од 8cm и ширина од 7cm.

 

 

Сподели:

Декоративно зајаче од керамички материјал, за украсување на вашиот простор или за вашата велигденска трпеза.

Има висина од 16cm, должина од 8cm и ширина од 7cm.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Зајче керамика со јајце Zajce keramicko

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД