fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Закачалка лепенка проѕирна 6/1 Zakacalka lepenka silikonska prodzirna 6/1 930946

99 ден

Сподели:

ОПИС

Иновативен организатор ѕидна закачалка со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

 

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на вратите, на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците…

 

На закачалки може да ги закачите вашите реквизити или кујнски аксесоари во кујната, или реквизити за бањање во бајната.

 

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашиот дом.

 

Со иновативниот елегантен дизајн со шест куки, на закачалката ќе закачите цел асортиман ствари.

 

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од квалитетна проѕирна силиконска пластика, што гарантира трајност и носивост.

 

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со самолеплива лепенка и само ја залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

 

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу. А доколку ви е предолга може со ножици да ја пресечете на средината и да добиете две самолепливи закачалки со по 3 закачалки

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

Димензии:40*8.5sm

 

 

https://mbdiskont.mk/?s=%D1%98%D1%83%D1%82%D0%B0&post_type=product

Димензии 40 × 085 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Закачалка лепенка проѕирна 6/1 Zakacalka lepenka silikonska prodzirna 6/1 930946”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалка лепенка проѕирна 6/1 Zakacalka lepenka silikonska prodzirna 6/1 930946

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД