fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Закачалка стоечка метална Zakacalka stoecka metalna Original price was: 1.200 ден.Current price is: 949 ден.
Соларна светилка лампа Solarna svetilka lampa sp6056 Original price was: 340 ден.Current price is: 249 ден.
Продадено!

Закачалка метална стоечка Zakacalka metalna stoecka

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.049 ден.

Шифра: 806396 Категории ,
Сподели:
  •  Постојаниот држач за палта лесно се склопува и сите потребни додатоци се вклучени. Можете брзо да ја соберете капата и држачот за палта на вашата сала за неколку минути, но да ги користите со години.
  • Нашиот држач за палта со висококвалитен метал, држачот за палта и капи со цврсто метал   и , водоотпорен, антикорозивен, нетоксичен, површината е фино обработена со еколошка боја многу мазна за да ја заштити вашата облека од Изгребан и редовна големина на штандот за капа и палта е погодна за сите семејства.
  • Елегантен и прекрасен дизајн: држачот за палта е совршено решение за вашите домови. оваа багажник има елегантен стил, целокупниот дизајн го покажува класичниот стил, совршено е да додадете стил на вашиот влезен начин. Закачалката за палта е исто толку убава и корисна, функционира и изгледа одлично во домот, бизнисот или канцеларијата.
  • Проучување на нашиот држач за палто: нашата закачалка за  палто има стабилна подлога додавајќи рамнотежа и стабилност на решетката за закачалки за капути и осигурувајќи дека нема да се преврте кога се обесува облеката, еластична долна основа со гумени прилагодливи стапала за одржување рамнотежа и заштитете го вашиот под, малото растојание до подот го прави  многу поцврсто за да избегне навалување.
  • Погоден за употреба: оваа хала држач за закачалки за дрва е многу лесна за монтирање. можете да ги закачите облеката, капата, чантата, палта, ви овозможува добро да ја организирате облеката за секојдневно носење и да го одржувате вашиот дом или канцеларија чист и уреден. 

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалка метална стоечка Zakacalka metalna stoecka

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.049 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД