fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Закачалки Радиатор “S” пластика 4/1 Zakacalka so kuka za radijator

90 ден

Продадено!

Сподели:

Специјални пластични куки се вклопуваат во тубуларни радијатори, врати, врати на шкафчиња, шипка за крпи и др.

Одлична помош за складирање наоблека  и греење на крпи.

[Едноставен и паметен дизајн] Заштеда на простор и корисно за загревање пешкири и сушење бањарки, долна облека и други делови од вашата гардероба.

[Повеќекратна употреба] Може да се стави во бањата покрај тушот, во кујна за организирање на прибор за готвење, врати за капут  и повеќе!

 Нема остри краеви…пркатични, безбедни и елегантни.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалки Радиатор “S” пластика 4/1 Zakacalka so kuka za radijator

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД