fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Заштитна фолија за ѕид мебел плиочки електростатична без лепак 2m Zastitna folija za mazni povrsini

179 ден279 ден

Цената се однесува за ролна од 2м со можност за избор на ширина од 60 и 90см.

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

 Заштитна налепница за ѕид Транспарентна статична водоотпорна na масло, отпорна на удар против удар Анти-валкана отстранлива фолија за покривање за латекс боја

1. Новонадградената електростатска технологија, стотици милиони електростатички јони, ја зајакнуваат силата на адсорпција. Колку е поголема површината, толку е посилна силата на адсорпција.

2. ПП материјал, висока проѕирност, нетоксичен и без вкус, отпорен на гребење и водоотпорен, површината е мазна и лесна за чистење.

3. Ултра тенок 0,13мм, мала тежина, лесен за електростатско адсорпција.

4. Широк опсег на апликации, може да се користи за кујнски ѕидови, површини за плочки, површини за бојадисување, рамни десктоп, метални површини, стаклени површини итн.

Опис:

Боја: транспарентна

Материјал: ПП

Дебелина: 0,13 мм

Метод на паста: електростатска адсорпција

       

Избери димензија

60*200см, 90*200см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Заштитна фолија за ѕид мебел плиочки електростатична без лепак 2m Zastitna folija za mazni povrsini

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД