fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија жардинерија кука Verona 2,8л Saksija Zardinerija Verona

179 ден

бела
киви
крем
лила
сива
црвена
пудра
Сподели:
  • 1 жардињер за цветни саксија, балконска саксија,
  • Капацитетот е 2,8 литри и има
    22,5 x 18,5 x H27см со сад за собирање вода
  • Едноставно закачете ја вашата цветна саксија над оградата на балконот – не ви требаат дополнителни држачи или прицврстувања. Дебелина на парапет погодна за огради на балкони со дијаметар од 1 cm – 6 cm, без разлика дали се квадратни или кружни.
  • Достапно во многу варијации на бои. Благодарение на неговата отпорност на мраз, садот е погоден за секоја градинарска сезона.
  • Произведен во ЕУ и отпорен на УВ

 

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија жардинерија кука Verona 2,8л Saksija Zardinerija Verona

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД