Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Се прикажуваат сите 9 резултати

кајсија

Прикажи 12 20 30 All

Саксија Виола ф12*10см 0,9л пластична со внатрешна тасна 595127 saksija viola

крем
розе
светло плава
антрацит
беж
кајсија
лаванда
таракота
темно зелена

Саксија Виола ф15*13 1,8л пластична со внатрешна тасна 595134/Saksija Viola

крем
розе
светло плава
антрацит
беж
кајсија
лаванда
таракота
темно зелена

Саксија Виола ф18*16см 3л пластична со внатрешна тасна 595141 Saksija viola

крем
розе
светло плава
антрацит
беж
кајсија
лаванда
таракота
темно зелена