fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Се прикажуваат сите 11 резултати

cveke

Прикажи 12 20 30 All

Вештачко цвеќе во стаклен сад

Држач жардинерија 51*25*30см мнетален 014814/ Drzac za zardinerija metal

Држач за саксии 2/1 метален 23*40*60см во форма на велосипед 14832/Drzac saksii velosiped metalen

Држач за саксии 3/1 метален 25*50*75см 14804/ Drzac za saksi metalen

Држач за саксии 4/1 метал за цвеќе 100*23*44см 14808 / Drzac za saksii stalaza za cveke

Држач за саксии 50*23*55см метален 14800 / Drzac saksii metalen cveke

Држач за саксии и жардинерија 51*50*77см во форма на велоспед метален 14830/ Drzac za saksii metalen velosiped

Држач за саксии метал 47*36*70см во форма на велосипед 14794 / Drzac saksija velosiped metal cveke

Држач за саксии метал 50*35*107см во форма на велосипед 14834 / Drzac saksii velosiped metalen cveke

Држач за саксии мост 22*25*55см 14798 / Drzac saksija metalen most

Држач за саксии мост метал 30*27*90см / Drzac saksii metalen za cveke most

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД