fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Се прикажуваат сите 5 резултати

presa

Прикажи 12 20 30 All

Преса за лук со повеке функции/Presa za luk

Преса модла за колачи инокс 10/1 ОРТ2928/presa modla za kolaci

Преса омекнувач со боцки за месо presa omeknuvac za meso 702395

Професионална дробилка преса за лук со тешка мека рачка со удобно држење / Profesionalna drobilka Presa za luk so teska meka racka 729639

Рачна преса за цедење овошје 885890/presa za cedenje ovosje

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД