fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Се прикажуваат сите 7 резултати

saksii

Прикажи 12 20 30 All

Држач за саксии 2/1 метален 23*40*60см во форма на велосипед 14832/Drzac saksii velosiped metalen

Држач за саксии 3/1 метален 25*50*75см 14804/ Drzac za saksi metalen

Саксија Бамбо 16*13см/1 пластика / Saksija “BAMBO” B224-1

бела
виолетова
зелена
кафеава
крем
сива
црвена
црна

Саксија ТАМИ Ф14cm со вградена тасна / Saksija TAMI F14cm 635002

бела
виолетова
кафеава
киви
крем
плава
розе
сива
цигла
црвена

Саксија ТАМИ Ф17cm*16см со вградена тасна / Saksija TAMI F17cm 635003

бела
виолетова
кафеава
киви
крем
плава
розе
сива
цигла
црвена

Саксија ТАМИ Ф20*19cm со вградена тасна / Saksija TAMI F20cm 635004

бела
виолетова
кафеава
киви
крем
плава
розе
сива
цигла
црвена

Саксија ТАМИ Ф25*24cm со вградена тасна / Saksija TAMI F25cm 635005

бела
виолетова
кафеава
киви
крем
плава
розе
сива
цигла
црвена
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД