fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Прикажувам 1–12 од 18 резултати

саксија

Прикажи 12 20 30 All

Декоративни бамбус корпи/саксии ф21см

Држач жардинерија 51*25*30см мнетален 014814/ Drzac za zardinerija metal

Држач за саксии 2/1 метален 23*40*60см во форма на велосипед 14832/Drzac saksii velosiped metalen

Држач за саксии 50*23*55см метален 14800 / Drzac saksii metalen cveke

Држач за саксии и жардинерија 51*50*77см во форма на велоспед метален 14830/ Drzac za saksii metalen velosiped

Држач за саксии метал 47*36*70см во форма на велосипед 14794 / Drzac saksija velosiped metal cveke

Држач за саксии метал 50*35*107см во форма на велосипед 14834 / Drzac saksii velosiped metalen cveke

Држач за саксии мост 22*25*55см 14798 / Drzac saksija metalen most

Држач за саксии мост метал 30*27*90см / Drzac saksii metalen za cveke most

Жардинериja кука саксија за ограда 20*17см-3л/zardinerija saksija na zakacuvanje na ograda

бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна

Жардинерија 50см-9л дрво декор/zardinerija 50sm dekor drvo 9l

бела
златна
киви
лила
сива
црвена
црна

Жардинерија кука за ограда 36*17см пластика мат 002172 ZARDINERIJA KUKA

бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД