fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Барски асортиман, барски алатки, држач за шише 003904

559 ден

SKU: 003904 Категорија Ознаки: , ,
Сподели:
Дизајниран за безбедно поставување на шишиња, едноставна инсталација, лесна за ракување
✅ Тој е совршен додаток за домашен бар
✅ Може да се фиксира на ѕидот, го држи шишето наопаку
✅ Директно се прицврстува на ѕид или која било соодветна површина
✅ Го прави едноставно мерењето пијалоци
✅ Идеален за секој дом, професионален бар, барови во градина на отворено, паб, ноќни клубови
✅ Совршен за чување виски, џин, вино, вотка
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Барски асортиман, барски алатки, држач за шише 003904

559 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД