fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен 300*200*75см метална конструкција Bazen so metalna konstrukcija Original price was: 8.500 ден.Current price is: 7.290 ден.
Базен интех ф244*76см розе Bazen intex pink 28290np Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.990 ден.

Базен интех 450*220*84см со метална конструкција Bazen so metalna konstrukcija 28273np/28274np

12.290 ден13.690 ден

Шифра: 011052 Категории ,
Сподели:

4,5m X 2,2m X 0,84m базен со правоаголна рамка

Избери

Со пумпа 2006л/ч, Без пумпа

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех 450*220*84см со метална конструкција Bazen so metalna konstrukcija 28273np/28274np

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД