fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Базен интех ф244*76см розе Bazen intex pink 28290np

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.990 ден.

Шифра: 012096 Категории ,
Сподели:

Базенот Intex Metal Frame Pink е компактна и издржлива опција за уживање во летната забава. Со својата розова боја, додава живописен допир на вашиот надворешен простор. Базенот се одликува со цврста челична конструкција на столбови и густа трослојна ПВЦ конструкција за издржливост и отпорност на гребнатини и дупнатини.

Карактеристики:

  • Димензии: 244x76cm
  • Капацитет: 2.843 L
  • Вкупни димензии на базенот: ∅ 261 cm
  • Супер-тврда 3-слојна PVC облога
  • Т-зглобови – не се потребни алатки
  • Гаранција: 2 години
  • Подготвен за 30′
  • Големина на пакување: 26,4×22,5×87,3cm
  • Тежина на пакувањето: 11,6 кг
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех ф244*76см розе Bazen intex pink 28290np

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД