fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен Интекс надувување 366см*76см BAZEN INTEKS 3.66M H 76CM 28130NP Original price was: 5.200 ден.Current price is: 4.290 ден.
Базен Интекс надувување Ф396см*84см BAZEN INTEX 3.96M H 84CM 28143NP Original price was: 7.600 ден.Current price is: 5.990 ден.

Базен интекс Ф366см*76см BAZEN INTEX 3.66M H 76CM 28132NP

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.490 ден.

Шифра: 11089 Категории ,
Сподели:

Intex 28132 Easy Set Базен 366×76 cm со филтер пумпа

Intex 28132 Easy Round Pool со дијаметар од 366 cm, опремен со пумпа и филтер патрон, изработен е со прстен за лежиште на надувување во екстра силен и екстра отпорен трослоен ламиниран ПВЦ.

Економичен и практичен, само надујте го прстенот на горниот дел од поставата за целосно да ја поставите структурата, едноставно со полнење со вода. Дното и страните се направени од троен слој: внатрешен и надворешен слој од дебел и ултра отпорен ПВЦ и среден слој од полиестер.

Погоден за оние кои не сакаат да користат високи економски ресурси, но кои сепак не сакаат да се откажат од квалитетот и силата.

Спецификации

  • Димензии: 366×76 cm
  • Капацитет на вода: 5.621 L
  • Вкупни димензии на базенот: 383×383 cm
  • Супер-тврда 3-слојна PVC облога
  • Време на склопување: 10′
  • Гаранција: 2 години
  • Димензии на пакувањето: 44,1x33x48,9 cm
  • Тежина на пакувањето: 14,8 кг

Додатоци вклучени во пакетот:

  • 1250L/h филтер пумпа за касети #28604
Избери

Без пумпа, пумпа со моќност 1250л/ч

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интекс Ф366см*76см BAZEN INTEX 3.66M H 76CM 28132NP

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.490 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД