fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен на дување ИНТЕКС ф188*46 Bazen na duvanje INTEX 58431 Original price was: 1.700 ден.Current price is: 1.390 ден.
Базен на дување Интекс Bazen duvanje INTEX 56483NP Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.

Базен на дување ИНТЕКС BAZEN duvanje INTEX 57181NP

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.990 ден.

Шифра: 176660 Категории ,
Сподели:

Intex 57181 Мандарински Пливачки центар Семеен базен

Додадете боја и стил во вашиот двор со семејниот базен Intex Mandarin Swim Center™

. Дизајниран со 2 прстени, базенот во форма на правоаголник овозможува максимален простор за играње, а широките странични ѕидови даваат дополнителна удобност и стабилност.

За погодност е вклучен приклучок за одвод.

Овој базен е едноставен и лесен за складирање за уживање следната сезона.

Технички карактеристики

  • Приближна надуена големина: 229 x 147 x 46 cm.
  • Капацитет на вода: 602L .
  • Се одликува со 2 прстени
  • Дизајниран за возраст од 6+
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен на дување ИНТЕКС BAZEN duvanje INTEX 57181NP

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД