fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен на дување Интекс Bazen duvanje INTEX 56483NP Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.
Базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 58485 NP Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.

базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 56490NP

Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.

Шифра: 176664 Категории ,
Сподели:

Intex Swim Center Seashore Pool е стандарден детски базен.

Базенот има овална форма со свиоци на долгите страни.

Ѕидот на базенот е дебел и цврст, а однадвор е прикажана плажа со животни и палми.

Овој детски базен на надувување е погоден за играње со неколку луѓе.

Децата веднаш се чувствуваат како дома поради пријателскиот изглед на бањата.

Идеален за разладување и забава за време на топлите летни денови.

Гарантирано дека вашето дете или децата ќе се забавуваат многу.

SKU код 56490
Бренд Интекс
Возрасна група 3-5 години
Димензии на производот 262 x 160,02 x 45,72 cm
Пол Унисекс
Баркод 6941057454900
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 56490NP

Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД