fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Хадсон стаклени пасабахче / Casi HADSON 440253 dzin 655ml 6/1

1.049 ден

Сподели:
ПАСАБАХЧЕ 440253-024 СПЕЦИФИКАЦИИ
Висина 205mm
Долен дијаметар 109мм
Горен дијаметар 109мм
Капацитет 655мл
Боја транспарентна
Карактеристики Без олово за миење садови
Материјал Стакло
Продуктната линија Пасабахче Хадсон
Облик Тркалезна
Стил Произлезено
Тип Џин и тоник
Употреба Коктели

 

Пасабахче 440253

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и обезбедете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 440253 Hudson чаша за џин и тоник. Со стил кој потсетува на винтиџ холивудски гламур, оваа чаша изгледа совршено во секој врвен ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се занимава со грижа. Може да се пофали со цврсто, украсно стебло кое нежно се стеснува кон садот и е идеален избор за сервирање на вашиот домашен џин и тоник. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со гламурозни, винтиџ дизајни, колекцијата Хадсон сигурно ќе импресионира!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Хадсон стаклени пасабахче / Casi HADSON 440253 dzin 655ml 6/1”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Хадсон стаклени пасабахче / Casi HADSON 440253 dzin 655ml 6/1

1.049 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД