fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша за презентација на столче од Paşabahçe

Код на производ: 440366
Волумен: капацитет 16 мл
Дијаметар на устата: ø 83 mm
Дијаметар на основа: 76 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Коктел тајмлес стаклени 160мл 4/1 Casi pasabahce Timless stakleni 440366”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Коктел тајмлес стаклени 160мл 4/1 Casi pasabahce Timless stakleni 440366

579 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД