fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши за сладолед Аце Виле стакелни пасабахче 6/1 Casi sladoled Ace Vile 41016 265ml

499 ден

Сподели:

 

Paşabahçe 6 парчиња сладолед 41016

Производите на Paşabahçe се специјални делови произведени со најновата технологија на Paşabahçe. Paşabahçe Products, кој
понекогаш ги користи најсилните и најелегантните кристални материјали во светот, а понекогаш ги достигнува височините на елеганцијата со својата тенкост и леснотија  , е број еден бренд на индустријата за стакло. Ќе биде незаменлив за вашите маси со својот уникатен дизајн и квалитет.

 

Iceville Glass Tumblers, сет од 6

  • Прекрасен како чаша за сладолед, чинија за десерт, салати, придружни јадења, мезе и многу повеќе.
  • Може да се мие во машина за садови
  • Висина: 8,2 cm, 265 ml, дијаметар: 10 cm,
  • Oдличен за угостителство и приватни домаќинства.
  • Paşabahçe – Чист начин на живот.

Димензии 10 × 9 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши за сладолед Аце Виле стакелни пасабахче 6/1 Casi sladoled Ace Vile 41016 265ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши за сладолед Аце Виле стакелни пасабахче 6/1 Casi sladoled Ace Vile 41016 265ml

499 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД