fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Стаклени Тајмлес на столче коктел 550мл 4/1 Casi stakleni Timeles koktel pasabahce 440237

Original price was: 1.100 ден.Current price is: 879 ден.

Сподели:

TImeles џин и тоник стакло Pasabahce

  • Одличен за џин, коктел, сангрија, десерт, сладолед – исто така погоден за угостителство и хотелска индустрија.
  • Начин на живот за угостителство, дом, градина, забава.

 

 

Pasabahçe Cam San. ве Тик. AS ги започна своите работи во Beykoz/Pasabah§e во 1935 година, произведувајќи рачно изработени стакларија со сода-вар стакло и во 1955 година ја инаугурираше првата фаза од технологијата за сериско производство што ја користи денес. Групацијата Glassware работи со вкупно 5 објекти основани во 3 различни земји, произведувајќи рачно и машинско изработено сода-вар и кристално стакло под брендот Pasabahçe. Pasabahçe е рангиран на второто место по големина производител во својата област во Европа и на третото место во светот. Расте и се развива континуирано 80 години, уште од првиот ден на основање, благодарение на инвестициите во Турција и ширум светот, бренд кој е суштински дел од нашите животи. Дома или во канцеларија, тој е симбол на елеганција, креативност и доверливост со својата широка палета на производи, функционалност, иновативна перспектива,

Главните
Продуцент Пасабахче
Земја производител Турција
Закажување Универзална
Материјал Стакло
Волумен 550 мл
Висина 198 мм
Горен дијаметар 108 мм
Погоден за перење во машина за миење садови ДА

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Стаклени Тајмлес на столче коктел 550мл 4/1 Casi stakleni Timeles koktel pasabahce 440237”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Стаклени Тајмлес на столче коктел 550мл 4/1 Casi stakleni Timeles koktel pasabahce 440237

Original price was: 1.100 ден.Current price is: 879 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД