fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач ексцајз организер за кујнски прибор фиока пластика / Cedac za ekscajz organizer kujnski pribor fioka 593771 plastika

109 ден

бела
бронзена
кафеава
крем
плава
проѕирна
сива
темно плава
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Детали за производот

  • 【РЕШЕН ПРОБЛЕМОТ СО СКЛАДИРАЊЕТО】: Максимизирајте го просторот за складирање и видете сè на еден поглед. Откријте ги сите можности на овој организатор за фиоки за кујнски прибор за уредно да ги организирате приборот за јадење.
  • 【СУПЕР КВАЛИТЕТ】: Нашиот Организатор на фиоки е дизајниран од елегантни, заоблени прегради кои нема да собираат нечистотија како слични пластични послужавници и лесно се бришат и ги одржуваат неопходните работи во кујната суви и уредни. Тоа е класичен плстичен дизајн кој совршено се чисти со брзо плакнење со вода, не е потребно одржување.
  • 【ПРОШИРЛИВ И ПРИСТАБЛИВ ОРГАНИЗАТОР】: Пластичниот организатор на фиоки длабоки прегради со жлебни прегради за фиоки меѓу нив, главната фиока за прибор Со 5 слотови за складирање на додатоците за прибор под агол за сите ваши дополнителни кујнски прибор, за да можете да престанете да го барате вашиот метален отворач за конзерви и да започнете да готвите.
  • 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА】: Нашиот Организатор на фиоки е совршен за основните прибор како лажици, ножеви, вилушки, како и поголеми кујнски помагала како шпатули или маталки. Исто така, може да се користи како организер за бања, рачни алатки, додатоци за шминка, канцелариски стационар, пенкало, молив во вашата кујна, бања, спална соба, дневна соба, канцеларија, уметничко студио итн.

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цедач ексцајз организер за кујнски прибор фиока пластика / Cedac za ekscajz organizer kujnski pribor fioka 593771 plastika”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач ексцајз организер за кујнски прибор фиока пластика / Cedac za ekscajz organizer kujnski pribor fioka 593771 plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД