fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач садови организер за кујна метал сив cedac sadovi organizer kujna metal siv

1.049 ден

Сподели:

Цедачот  за садови е изработен од алуминиум со мат финиш, има пластичен плех за цедење вода. Обезбеден е со отстранлива пластична потпора за прибор за јадење.

Димензии: 42 x 32 x 21 cm

Материјал: алуминиум + пластика

Боја: сребрена

Подлогата за садови е изработена од издржлив алуминиум кој долго ќе го одржува својот изглед.

Тој е отстранлив, идеален за лесно сушење на садовите, додека тие остануваат совршено чисти.

Поддршката е погодна за поставување чинии, чаши, шолји и прибор за јадење за да се исцеди водата по миењето на садовите и потоа да се исушат.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач садови организер за кујна метал сив cedac sadovi organizer kujna metal siv

1.049 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД