fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач за садови плсатика organizer za kujna 350*480*100mm / Cedac za sadovi plasticen organizer za kujna 593566

179 ден

бела
бронзена
кафеава
крем
плава
проѕирна
сива
темно плава
SKU: 593566 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

ОПИС

Овој голем пластичен одвод за садови е идеален за цедење на различни кујнски прибор

Задолжителен е за секоја кујна, обезбедувајќи лесен за користење простор за сушење садови и тањири.

Дизајниран да држи 12 тањири исправено – Со простор за чаши и 3 држачи за прибор за јадење

Димензии: 380*480*100мм

  • Пластична голема цедалка за полноќни садови
  • Картонско пакување
  • Сиво
  • Пластика

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цедач за садови плсатика organizer za kujna 350*480*100mm / Cedac za sadovi plasticen organizer za kujna 593566”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач за садови плсатика organizer za kujna 350*480*100mm / Cedac za sadovi plasticen organizer za kujna 593566

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД