fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач за садови/cedac za sadovi

849 ден

SKU: U80 Категории ,
Сподели:

Цедач за садови на два спрата.

Во форма на “S”

Гратис

Цедач за чаши

Послужавник

Цедач за ексцајз.

Оваа решетка за садови нуди елегантен изглед и има две нивоа што ви овозможуваат многу простор за сушење,
заедно со корпа за прибор за да ги одржувате приборите организирани бидејќи се сушат, совршен за секој дом,
двослојниот сад за садови има капацитет од 18 плочи, пластичен плех за одвод,
странична монтажна кригла за 6 чаши и држач за прибор за јадење за сите ваши вилушки, лажици, ножеви и кујнски прибор.
Со DR-16 можете да завршите целосен товар на јадења без да чекате, да добиете подобри резултати со машината за миење садови

 

 

 

Материјал Инокс
Достапен во три бои
Шифра- 701134

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
цедач за садови

Цедач за садови/cedac za sadovi

849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД