fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стаклен шејкер за коктел 580ml 521559/sejker staklen za kokteli francuski Original price was: 500 ден.Current price is: 379 ден.
Сушара алишта на преклопување метална ѕидna Susara alista metalna zidna preklop Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.490 ден.

Цедач садови над мијалник црн, полица за складирање, заштеда на простор, држач за прибор од не’рѓосувачки челик/Cedac za sadovi i cinii

1.719 ден2.049 ден

Шифра: Не е достапно Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

Ако имате мала кујна, нашиот организер  целосно ќе ви го промени животот. Од витки апарати за кафе до скриени дополнителни полици, има многу основни работи што ќе ве организираат . Погледнете ги овие мора да има и додајте ги во вашата кошничка што е можно поскоро. Ќе бидеш многу посреќен, ветувам.

l
Димензии Не е достапно
димензија

65cm, 85cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач садови над мијалник црн, полица за складирање, заштеда на простор, држач за прибор од не’рѓосувачки челик/Cedac za sadovi i cinii

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД