Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Бар код 8693395015692

Тип на производ Цедилка за тенџере

Модел L-00569

Материјал Пластика

Димензии 305 x 255 x 10 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цедилка рачна за тенџере Cedilka racna za tendzere prilagodliva L569”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедилка рачна за тенџере Cedilka racna za tendzere prilagodliva L569

150 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД