fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чадор сонце 18 шипки Cador sonce 2.7m/3m

7.090 ден

сива
беж
светло сива
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

ЗОШТО ДА ГО ИЗБЕРЕМЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД?

 • Механизам на рачка со рачка за лесно отворање и затворање на чадорот за сонце во градината. Вклучени горните отвори и капакот за сонце
 • Нашиот навален чадор може да ја прилагоди висината и аголот на навалување според положбата на сонцето, исто така може да ротира за 360°
 • Висококвалитетната и стабилна конструкција од алуминиумски челик, нејзината голема основа во облик на крст обезбедува безбедно да стои на цврсто тло. За да ја зголемите стабилноста, треба да ја зголемите тежината на основата (не е вклучена)
 • Водоотпорна ткаенина направена од 180g/m² полиестер ве штити од опасното УВ зрачењеСПЕЦИФИКАЦИИ:
  • Димезнии: 2,7/3 х 2,7/3 х 2,5 m
  • Тежина на платно: околу 180 g/m²
  • Материјал: челик, полиестер
  • Боја: Зелена
  • 18 шипки
  • димензија на шипката 6мм
  • димензија на цевката 48мм

  СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ:

  • 1 x Чадор за сонце
  • 1 x Заштитна обвивка
  • 1 x Транспортна кутија

  ВНИМАНИЕ: 

  Главната функција на овој градинарски чадор е да обезбеди сенка и минимална заштита од слаб дожд. Силно препорачуваме да не го користите чадорот за сонце кога врне или кога дува ветровито, бидејќи тоа може да го оштети чадорот за сонце или да ја скрши неговата структура.

  ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:  Нема да разменуваме или враќаме штети предизвикани од временските и климатските услови. Ве молиме имајте предвид, за подобра стабилност, вашиот чадор за сонце мора да се стават  плочки

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чадор сонце 18 шипки Cador sonce 2.7m/3m

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД