fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша со дупло стакло 350мл Casa so duplo staklo

299 ден

Сподели:

Овие чаши со двојни ѕидови се направени од стручни занаетчии изработени од боросиликатно стакло разнесено во устата, познато по своите неверојатни изолациски квалитети, што значи дека не само што ги одржува топлите пијалоци топли подолг временски период, туку и ги одржува ладните пијалоци подолго време.

Уште една убава работа кај нив – нема вода за кондензација кога служите ладни пијалоци, па затоа нема неуредни прстени на вашата маса. И патем, одлични се и за сладолед. Очилата со двојни ѕидови се навистина мултифункционални. Тоа е совршена линија на стакло за луѓе кои уживаат во цела палета на пијалоци, од ледени пијалоци до кафе лате.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша со дупло стакло 350мл Casa so duplo staklo

299 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД