fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Алегра високи стаклени пасабахче Casi visоkа stakleni ALEGRA pasabahce 420015 6/1 Original price was: 600 ден.Current price is: 499 ден.
Чаши Алегра стакло на столче Casi ALEGRA 440065 vino staklo Original price was: 900 ден.Current price is: 740 ден.

Чаши алегра ниски 6/1 Casi alegra stakleni niski pasabahce 420184

Original price was: 550 ден.Current price is: 439 ден.

Сподели:

Пасабахче 420184 Детали

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и обезбедете им на гостите идеално искуство за пиење со оваа Pasabahce 420184 Allegra  стакло. Дизајнирана за да биде доволно разноврсна за свечени и опуштени поставувања, оваа чаша е совршена за секој ресторан, бар, сала за банкети или настани . Идеален е за сервирање на вашите алкохолни пијалоци и мешани пијалоци, бидејќи вашата сериозно заострена вкус ги концентрира аромите и вкусовите за сетилно искуство со пиење. Неговиот дизајн е исто така стабилен и доволно избалансиран за да се смести удобно на масата или барот. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Специфично дизајнирана со модерни облини и стилски линии, колекцијата Allegra сигурно ќе ве задоволи!

Основана во 1935 година од Кемал Ататурк, познатиот основач на Турција, групата Шишеџам постои во првите редови во производството и дизајнот на стакло повеќе од 85 години. Како најстарата компанија на Sisecam и трет по големина производител на стакларија во светот, Pasabahce не само што има корист од оваа долга традиција на мудрост и експертиза, туку исто така се стреми да создаде производи со врвен квалитет кои покажуваат најголема почит кон луѓето, природата и законот. . Создаден со водечки принцип на одговорност во неговото јадро, стаклените садови од Pasabahce се токму она што го баравте!

6 парчиња.
Дијаметар на устата: 6,5 cm
Висина: 9 cm
Волумен: 345 cc
Можете да го користите и како чаша за вода и како чаша за сервирање.
Има лесен и модерен дизајн со своето тенко стакло.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши алегра ниски 6/1 Casi alegra stakleni niski pasabahce 420184”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши алегра ниски 6/1 Casi alegra stakleni niski pasabahce 420184

Original price was: 550 ден.Current price is: 439 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД