fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Алегра ниски стаклени 41536 425cc / Casi Аlegra nisko stakleni pasabahce Original price was: 550 ден.Current price is: 480 ден.
Чаши алегра ниски 6/1 Casi alegra stakleni niski pasabahce 420184 Original price was: 550 ден.Current price is: 439 ден.

Чаши Алегра високи стаклени пасабахче Casi visоkа stakleni ALEGRA pasabahce 420015 6/1

Original price was: 600 ден.Current price is: 499 ден.

Сподели:

Paşabahçe 420015 Алегра 3-парче пурпурна чаша безалкохолни пијалоци

  • Волумен: 470 мл.
  • Висина: 148 mm.
  • Дијаметар на устата: 65,5 mm
  • Основен дијаметар: 48,5 mm.
  • Максимална ширина: 72 мм.

ALEGRA 420015

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Алегра високи стаклени пасабахче Casi visоkа stakleni ALEGRA pasabahce 420015 6/1”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Алегра високи стаклени пасабахче Casi visоkа stakleni ALEGRA pasabahce 420015 6/1

Original price was: 600 ден.Current price is: 499 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД