fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 440057 1/1 365ml

89 ден

Сподели:

Коњакот е француски пијалок со голема репутација, многу непца паѓаат пред неговите нозе, неговите квалитети му даваат уникатни карактеристики што го прават впечатлив и делириум на илјадници луѓе ширум светот. За правилно консумирање на овој шармантен ликер, неопходно е да се направи во чаша за коњак , што овозможува на совршен и оптимален начин да ги цениме подароците што го прават достоен за големи разлики. Придружете ни се за да дознаете повеќе за чашата за коњак и нејзината правилна употреба.

Чаша за жесток пијалок

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Собира 365 мл

Висина на чашата 126 мм

Дијаметар на горниот дел 65 мм

Дијаметар на долниот дел 80 мм

 

89

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 440057 1/1 365ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 440057 1/1 365ml

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД