fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши пиво 510 ml Breughel 0974/51 сет 15 Casi pivo Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.350 ден.
Чаши Брек ниски 360 ml Durobor 0814/36 сет 15 Casi BREK niski Original price was: 1.200 ден.Current price is: 830 ден.

Чаши Брек 0814 висока 270мл сет 35 Casi BREK

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.930 ден.

 

 

Сподели:

Durobor е белгиски производител на широк асортиман на стакларија за пијалоци, сервирање и сервирање предјадења и десерти. Компанијата е основана во 1928 година. Денес Durobor е светски лидер во производството на професионално стакло.

Асортиманот на фабриката вклучува линии направени од стакло произведени по традиционален метод, како и линии направени со технологија за производство на стакло отпорно на удари. Покрај тоа, компанијата активно користи патентирана технологија, што ги прави рабовите на производите посилни. Фабриката Дуробор произведува стакло отпорно на удари, кое исто така е совршено и за садови и за топли пијалоци.

Чаша за сок висока 270 ml Durobor Brek 0814/27 – одлично решение за послужување алкохолни и безалкохолни пијалоци. Јадењата се погодни за коктели, сокови и други пијалоци. Контејнерот е направен од цврсто стакло со посебен темперамент. Стилската проѕирна форма има прекрасен дизајн во облик на дијамант, задебелено дно и стеснет врат.

Волумен: 270 ml
Висина: 140 mm
Дијаметар: 66 mm
Материјал: калено стакло отпорно на удари
Намена: за вода, сок, коктел
Количина: 35 Во пакет
Боја: проѕирна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Брек 0814 висока 270мл сет 35 Casi BREK

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.930 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД