fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Елиса стаклени 4/1 Casi Elisa stakleni visoki 520015

479 ден

Сподели:

Пасабахче 520015  Детали

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 520015-012 Elysia хајбол стакло. Одликувајќи се со гламурозен, раскошен дизајн и разновидна издржливост, оваа чаша е совршена за секој врвен ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се грижи за храна. Може да се пофали со класична фацетирана основа со модерни, минималистички вертикални линии до устата. Оваа чаша е идеален избор за послужување коктели и безалкохолни пијалоци подеднакво. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со модерните сфаќања за ретро дизајни, колекцијата Elysia сигурно ќе ја задоволи!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Елиса стаклени 4/1 Casi Elisa stakleni visoki 520015”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Елиса стаклени 4/1 Casi Elisa stakleni visoki 520015

479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД