fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Кварц сет 24 Ниски 0342/25 250мл Casi Quartz niski Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.200 ден.
Чаши Исао сет 15 350мл ниска коктел 0829/35 Casi ISAO Original price was: 1.500 ден.Current price is: 980 ден.

Чаши Кварц сет 35 висока 0342/49 470мл Casi Quartz visoka

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.100 ден.

Сподели:
Белгиската компанија Дуробор е основана во 1928 година во близина на Брисел и стана најголемиот европски производител на стакларија. Садовите за маса ја комбинираат креативноста во дизајнот, иновативноста и модерните производствени трендови. Функционални, издржливи и елегантни, механички чаши, чаши, чаши за шут и чинии доаѓаат во изненадувачки разновиден опсег, од кои повеќето станаа бестселери.
код 0342/49
Серии Кварц
Дијаметар 72 мм.
Висина 158 мм.
Волумен (мл.) 470 мл.
Производителот Дуробор
Земја Белгија
Забелешка стакло, 470ml, D=72, H=158mm, проѕирно.
МАТЕРИЈАЛ Стакло
Пакување 35сет
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Кварц сет 35 висока 0342/49 470мл Casi Quartz visoka

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.100 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД