fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши ТУЛИПЕ сет за вино стаклени пасабахче 6/1 Casi Tulipe set na stol stakleni vino 44160

419 ден

Сподели:

Пасабахче е бренд на првиот турски и еден од најдобрите светски производители на висококвалитетни стакларија, во сопственост на холдингот Сиседжи. Основана е во 1935 година, а од почетокот на 60-тите години Пасабахче се појавува и самоуверено води на многу континенти, оставајќи ги зад себе вистинските титани на стаклената индустрија.

Трговската марка е специјализирана во неколку области одеднаш – тоа се професионални стакларија за угостителски објекти, садови за домаќинство и стаклена амбалажа од стакло со хемиска лента.

Пасабахче на секој клиент му нуди висококвалитетни чаши за сите видови пијалоци, чинии, вазни, чаши и чаши, контејнери за сосови, бокали, гафови и многу други артикли по поволни цени.

Зошто токму Пасабахче? Одговорот е едноставен – на крајот на краиштата, стаклените садови под овој бренд се издржливи, не се гребат и се погодни за микробранови печки и машини за миење садови. И со текот на времето, не избледува и не губи боја и сјај.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши ТУЛИПЕ сет за вино стаклени пасабахче 6/1 Casi Tulipe set na stol stakleni vino 44160”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши ТУЛИПЕ сет за вино стаклени пасабахче 6/1 Casi Tulipe set na stol stakleni vino 44160

419 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД