fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чашка со капак чинија и лажица пластична за храна јогурт мусли дводелна со лажица / Caska so kapak cinija i lazica plasticna za hrana jogurt musli ap9199

139 ден

 

бордо
жолта
зелена
крем
Сподели:

Првиот избор на оние кои бараат мусли сад со широк сад е Take ”n” Go Muesli Cup with Cup. Уживајте во муслите максимално со неговиот дизајн со дезен и практична употреба.

 

Чашка со лажица и капак. Идеално за мешавини со разни овошја, овес, мусли, млеко и јогурт.

Преносен контејнер, идеален за безбеден транспорт на јогурт, млеко, мусли, овошна салата.

Можете да го користите како преносен сад за храна на вашето бебе.

Можете да чувате лесни и задоволувачки закуски и да ги носите со вас.

Можете да чувате закуски подготвени со овес и јогурт за време на диета.

Исто така има и лажица фиксирана во одделот резервиран покрај чинијата.

Постои сигурносен капак кој може да се заклучи и спречува прелевање на храната што ја подготвувате.

Направено од квалитетна пластика.

ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ: 96 гр

Волумен: 660мл

ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ: 11,1 x 16,4 cm

Достапни бои: зелена, жолта, црвена, крем.

 

Тежина 0,096 кг
Димензии 11 × 11 × 17 cm
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чашка со капак чинија и лажица пластична за храна јогурт мусли дводелна со лажица / Caska so kapak cinija i lazica plasticna za hrana jogurt musli ap9199

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД