fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Висока чаша, Доро, V 260 ml

  • Капацитет од 260 ml
  • Од дебело стакло – Пасабахче
  • Совршен за вода и ладни пијалоци
  • Со релјефна шема во попречни пруги
  • 6 парчиња во комплетот

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Часи стаклени високи Доро 6/1 Casi stakleni Doro visoki 52732”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Часи стаклени високи Доро 6/1 Casi stakleni Doro visoki 52732

169 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД