fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинија порцелан декор релефна Cinija porcelan dekor relefna

79 ден219 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Производ:  керамичка чинија

Материјал: порцелан

Големина: 16cm x 16cm 20cm x 20cm 25,5cm x 25cm

1. Материјал безбеден за машината за миење садови. Но, ве молиме не дозволувајте да трпи ненадејно студено и жешко бидејќи ќе предизвика кршење.

2. Чините се кревка и лесно се скрши, ве молиме ракувајте со неа мека и ставете ја на децата да не се допираат лесно.

3. Бојата може да се разликува поради аголот на фотографирање, може да предизвика одредено хроматско отстапување.

4. Секоја дополнителна информација, слободно контактирајте не .

ИЗБЕРИ ГОЛЕМИНА

S, M, L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинија порцелан декор релефна Cinija porcelan dekor relefna

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД