Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинија овал порцелан 15*10см/Cinija oval porcelan 15*10sm

80 ден

SKU: 728632 Категорија
Сподели:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш со модерен дизајн за дополнителен сјај на вашата трпеза
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинија овал порцелан 15*10см/Cinija oval porcelan 15*10sm

80 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД